Jdi na obsah Jdi na menu
 


30.4.2009 Čtvrtek

30. 4. 2009

Ale byli docela hodní, tak to šlo. Najedli se a začal uspávací kolotoč - Andulku venku v kočáru (kluci pili mlíčko, ona usíná do pěti, deseti minut), pak Tomču uložit do pokojíčka s hračou, se kterou si hraje, než přijdu od Majdy, Majdu do ložnice uspat (aby spali dýl, když spěj spolu, spěj jen hodinu, když zvlášť, tak hodinu a půl až dvě a nejsou pak protivky) - dožadoval se prsa, zlatíčko moje, ale i kdybych chtěla, tak už nejspíš nemám co nabídnout. Někdy si prostě vzpomene, ale docela to snáší dobře, když řeknu, že není a dám flašku. Pak zpátky k Tomíkovi a uspat jeho - kdybych ho neuspala, asi by neusnul, a pak by už byl protivný.

Hurá, všichni spí, tak mám pauzu.... Ne na dlouho, Anička je po hodině a půl vzhůru, to znamená, že Majo spal hodinu a čtvrt - vzbudila, protože děsně křičela, asi se jí muselo něco zdát, normálně jen kouká a brouká si. No a společnými silami vzbudili Tomču.

Chvíli jsem přemýšlela, že dám malochy do dvojkočáru a pojedeme nakoupit, ale autobus měl jet za 20 minut, děti nebyly najedené ani oblečené a kočár v dílně, při představě, jak tam v rekordním čase smýkám dvě batolata, sjem si to zas rozmyslela. Počkáme na taťku a pojedeme autem.

Ve tři přijela pro Aničku maminka, to bylo radosti, je kouzelná, jak se umí přitulit.  Chvíli na to dorazil Michal, tak jsme vzali motorku a koloběžku a šli na ten nákup. Tomík se nejdřív docela snažil, fakt mu to už jde hezky na té koloběžce, ale jak málo spal, tak byl unavený a zpět jsem koloběžku vezla já. Mareček  jako vždycky - chvíli jet na motorce, chvíli jít, chvíli se hroutit, že chce pochovat, a tak pořád dokola.

 

Je legrační, jak je Mareček vážně úplně jiný, než Tomík. Tomík má odmala perfektní orientační smysl, když jsme někam šli a zašli třeba do obchodu, nebos e na chvíli zastavili, věděl, kterým směrem pokračovat. Mareček absolutně ne, pořád se motá a asi by chodil sem tam ;o).

 

Zítra jedeme k babičce, taťka bude doma pracovat. A pak kluci pojedou spát k Lucce, navrhl to Jirka, tak jsem na to zvědavá. Ale Tomík se těší už teď.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář